Termoputu siltināšana


SIA „Silts Nams” ir vienīgais oficiālais TermoPor putu pārstāvis Baltijas valstīs

Termoputas TermoPOR. Kas tas ir?

Tas ir siltināšanas materiāls, kuru izgatavo un izmanto pēc principa, kas 1960. gadā Vācijā tika speciāli izstrādāts jau uzbūvēto dzīvojamo māju sienu tukšās gaisa spraugas aizpildīšanai.

Termoputām TermoPOR nav nekā kopīga ar reiz Krievijā izmantoto aminoplastu, putuizolu vai riporu.

Īpašu vielu ūdens šķīdumi iekārtā tiek sajaukti vajadzīgajā attiecībā un ar saspiestā gaisa palīdzību maisījums tiek pārvērsts putās, kas tiek iepūstas sienās esošajos tukšumos.

Šīs termoputas ir veidotas no miljoniem slēgtu gaisa burbulīšu. Sastingušas tās pārvēršas par mīkstu, ūdens neuzsūcošu baltu materiālu, ko sauc par TermoPOR.

Vācijā un citās valstīs šādi nosiltinātas ap 100 tūkst. ēku. 2005. gada vasarā šīs tehnoloģijas izmantošana uzsākta arī Latvijā.

Ko iegūšu, nosiltinot savas mājas sienas ar termoputām TermoPOR?

Ja Jūsu mājas griesti ir hermētiski nosiltināti, izolējot sienas, istabās iespējams uzturēt vēlamo temperatūru ar minimālu kurināmā (ogles, elektrība, gāze vai šķidrais kurināmais) patēriņu. Ja izslēgsiet apkuri vai izdzisīs krāsns, istaba atdzisīs krietni lēnāk.

Līdz ar to Jums būs nepieciešams krietni mazāk kurināmā nekā pirms tam, bet istabās būs augstāka temperatūra. Klientu atsauksmes liecina, ka apkures izmaksas samazinās par 30–50%.


Ir jautājumi? Bezmaksas konsultācija!